Џенифер Лоренс и Куки Марони се верија

Гласините се потврдија како точни. Џенифер Лоренс и Куки Марони се свршиле.

Во вторникот, весникот New York Post ја потврди веста дека Оскаровката Џенифер Лоренс носела масивен веренички прстен додека парот вечерал во ресторанот Raoul’s во Њујорк. Всушност, истата вечер парот ја прославувал нивната веридба. Потврда за свршувачката пристигнала и од портпаролот на глумицата.

Марони е галерист и сопственик на уметничката галерија NYC во Њујорк. Врската на Лоренс и Марони започнала во јуни 2018 година, кратко време откако Лоренс ја прекинала врската со режисерот Дарен Аронофски. Причината за нивното разделување била презафатеноста со работа.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...