Џиџи Хадид го прослави роденденот – Сите гости во тексас

Популарната манекенка Џиџи Хадид го прослави својот 24ти роденден. За оваа прилика организирала забава за пријателите и семејството во L’Avenue Saks во Њујорк.

Џиџи и Бела Хадид во слични модни комбинации од тексас

За роденденот Џиџи Хадид одбра тексас модна комбинација – фармерки и тексас јакничка, кои ги носеше со бела куса маичка и црни високи чевли. И нејзината сестра, Бела Хадид, на забавата пристигна во тексас од глава до пети.

Како по договор, нивните родители го следеле „дрес кодот“ на ќерките па и тие на роденденот пристигнале во тексас.

и родителите во тексас комбинација

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...