Џулиен Мур шармира во новата рекламна кампања на Triumph

56-годишната актерка се расоблече за да ја претстави новата колекција на Triumph во шармантната рекламна кампања.

Џулиен Мур е лице на кампањата на Triumph за колекцијата есен/зима 2017. Модната марка за долна облека преку оваа кампања всушност ја претставува и својата нова линија наречена „Флорал лајн“. На фотографиите глумицата ни покажува како може да се изгледа елегантно и во долна облека.

Во колекцијата доминира чипката која е како детаљ на сите парчиња, а освен класичната црна боја во фокусот е силната сина и виолетова нијанса.


Florale by Triumph“ го претсавува се она што се надевам дека го имам во својот стил. Линијата е елеганта, современа и прави да се чувствувам прекрасно. Колекцијата е извонредна и чест ми е да бидам дел од семејството Triumph

 

x

Check Also

Енио Мориконе напишал проштално писмо: „На мојата сопруга Марија најболно збогум“

„Не сакам да ве вознемирувам“. Во тивок стил кој што го карактеризираше ...