Дизајнерката Тања Кокев лансира парфем со свој потпис

Парфемот се вика Актрес и комплетно е изработен во Франција, а стаклената амбалажа е од Италија.

aktres 1

„Формулата ја направи младата дизајнерка Марија Аслимоска и станува збор за парфем кој во основата ја има розата, а на врвот циктус што овој парфем го прави совршено избалансиран меѓу благото и свежото“, ни рече Тања Кокев.

Заштитно лице на парфемот е омилената актерка на Кокев, Јелена Јованова, а рекламата за спотот ја прави Александар Поповски.

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...