Шок на црвениот ќилим: Џејми Александер угол гола под лошиот фустан

Убавата млада актерка Џејми Александер отиде чекор подалеку и од Лејди Гага. Целта беше да се шокира публиката, ама цццц….

alek 22

Ваквиот стајлинг на Џејми(29), иако смел, баш и не и прилега. Можеби впечатливо, ама премногу несофистицирано.

alek11

x

Check Also

Оскари 2018: Рита Морено во истиот фустан што го носела на ноќта на Оксарите во 1962 година!

Холивудската легенда Рита Морено го освои вниманието на црвениот тепих на Оскарите ...