Џенифер Лопез изгледа постара и уморна (ФОТО)

И покрај севозможниот фотошоп, коментарите велат „Џеј Ло изгледа на насловната страница и уморна и постара“.

djenifer0

На насловната страница на августовскиот број на списанието W (ќе) се најде Џенифер Лопез. Насловната е готова, но ако добро ја погледнете ќе видите дека ѕвездата некако не блеска.

43 годишната глумица е облечена во Гучи, а зад објективот е врвниот Марио Соренти.

На модните форуми веќе се објавуваат различни коментари меѓу кои најчест е дека Лопез изгледа „старо и уморно“.

Што мислите вие?

x

Check Also

Лана Дел Реј на насловната на Максим: Со потемна коса ме сфаќаат посериозно

Лана Дел Реј позира во долна облека за декемвриското/јануарското 2014/2015 издание на ...