Џулија Робертс со нозе на кои и само „старките“ се доволни (ФОТО)

Со мал црн фустан да, одат и „старки“. Барем кога е во прашање Џулија Робертс.

xulija 1

12 години по првата соработка Робертс и Клуни се повторно заедно на снимање. На неформалното претставување на филмот „August: Osage County“ во Лос Анѓелес оваа двојка ги воодушеви присутните со позитивното расположение.

Во целата релаксирана атмосфера одлично се вклопи и модниот избор на Џулија Робертс – мал црн фустан во комбинација со „старки“.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...