Долна облека од Victoria’s Secret за лето 2021, слава на украсите и деталите! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Захара Дејвис позира за колекцијата долна облека за лето 2021 на Викторија сикрет која е реализирана во соработка со Лав & Лемонс.

Новата колекција го носи името For Love & Lemons x Victoria’s Secret и ги слави украсите и деталите. Моделите се фокусираат на градници со дупчиња, бустери украсени со чипка и цветни везени танга гаќички.

Од палетата на бои се истакнуваат пастелните кои вклучуваат нијанси на небесно сина, розова и слонова коска.

Соработката вклучува и парчиња што може да се носат на излегување. Стилизирани чорапи и трикотажна облека со секси дизајни.

Во продолжение погледнете дел од колекцијата.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...