Долни тренерки од REPLAY кои ги носиме и како панталони

И оваа пролет, REPLAY не не разочара со понудата на модни парчиња. Напротив, креативноста на дизајнерите на оваа популарна модна марка, повторно е очигледна, а моделите се суперзабавни.

Но, овојпат „пикиравме“ тренерки од пролетната колекција. Поточно, два модела на долни тренерки, кои доколку не ги носиме во патики, слободно може да ги комбинираме и со чевли, бидејќи се толку „кул“ што вршат улога и на панталони.

Првиот модел е цветен на црвена основа, а вториот со популарниот „анимал“ принт. И двата се достапни во продажба во REPLAY (Скопје Сити мол), како и на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.  

x

Check Also

ЛЕТЕН ПОПУСТ и ПОДАРОЦИ во сите продавници на Red Star

Голема акција “ЛЕТЕН ПОПУСТ“ во сите продавници на Ред Стар! Од денес, ...