Дополнителни ГОЛЕМИ ПОПУСТИ во Сара Фешн

„Големата Зимска Акција“ во продавниците на Сара Фешн со супер изненадување за своите потрошувачи! Екстра новости пристигнаа од тимот на Сара Фешн каде најавија дополнителни попусти кои ќе траат само овој четврток, петок, сабота и недела (од 23ти до 26ти јануари).

Дел од асортиманот има супер дополнителен попуст, кој важи на веќе намалените цени во зимската акција. Ве покануваме на неодоливо шопингување по фантастично ниски цени.

Следете ги на фејсбук и инстаграм, а имате и екстра поволности ако купите онлајн на www.sarafashion.mk. Добивате -10% попуст на целиот износ на сметката, при секое порачување на било кои пижами кои ги има во понудата на сајтот.

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...