Дотерани за празниците со Original Marines!

Во Original Marines пристигна празничната колекција за вашите најмили.

original-marines-aw-16_day4_happy-valley_6_0022_com01

Во фокусот се белата и црвена боја и елегантните кроеви кои ја потенцираат свечаната нота.

original-marines-aw-16_day4_happy-valley_9_0011_com01

original-marines-aw-16_day3_jack-d-house_6_0016_com01

Девојченцата модните парчиња сега ги комбинираат со весели хулахопки во црвена боја или со принт од срценца и ѕвездички. Чевлите пак, се лесни и ниски, погодни за танцување во најдолгата декемвриска ноќ.

original-marines-aw-16_day4_happy-valley_10_0086_com01

original-marines-aw-16_day3_jack-d-house_12_0108_com01

Модните парчиња од фотографиите се достапни во продажба во продавницата Original Marines во Скопје Сити мол.

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...