Дуа Липа го рекламира новиот парфем од Сен Лоран – YSL Libre Intense 

Поп пејачката Дуа Липа се врати во нова соработка со луксузната модна марка Ив Сен Лоран, за кампањата на новиот женски парфем. 
 е опишан како сензуален кој вклучува ноти на дива орхидеја, ванила и лавандер.

x

Check Also

Кралски изглед на денот – Црвеното макси палто на Кејт Мидлтон

Во сезоната на палта, јакни и блејзери, војвотката од Кемриџ воодушеви со ...