Дуа Липа го рекламира новиот парфем од Сен Лоран – YSL Libre Intense 

Поп пејачката Дуа Липа се врати во нова соработка со луксузната модна марка Ив Сен Лоран, за кампањата на новиот женски парфем. 
 е опишан како сензуален кој вклучува ноти на дива орхидеја, ванила и лавандер.

x

Check Also

Кејт Мидлтон вo плато од „Масимо Дути“ и ѓердан со иницијали на трите деца

Војвотката од Кембриџ се појави во „мама“ верзија на настан на Универзитетот ...