Два чифта салонки од ZARA вредни за внимание

Два модела салонки од Зара ни оставија впечаток.

Од добри салонки никогаш не е доста. А Зара ни понуди во летната колекција два модела кои заслужуваат внимание. Едниот е во црна боја, а другиот во беж нијанса.

Висината на потпетицата е 9,5 см, врвот е заоблен, а украсното ременче им додава женственост.

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...