Два нови производи од  Estée Lauder вредни за внимание – парфем и кармин

Американската убавица Грејс Елизабет на почетокот на годината стана лице на козметичката компанија Estée Lauder, а сега се појавува во две рекламни кампањи за брендот, рекламирајќи два нови производи.

Прво, Елизабет ја рекламира новата линија на крем-кармини насловена ‘Pure Color Desire Rouge Excess’. Моделот исто така се појавува во рекламната кампања и видео спотот за новиот женски парфем на Estée Lauder, ‘Beautiful Belle’. Кампањата има празнична нота, подготвувајќи не за шопинг за новогодишните и божиќните прослави.

x

Check Also

Prada Candy Night – нов пролетен парфем од Прада

Колекцијата Candy на Прада содржи неколку парфеми, а сега ни пристигнува и ...