Два нови женски парфеми од Versace -Dylan Blue и Dylan Turquoise

Водечките имиња во светот на моделството, Бела Хадид и Хајли Болдвин, позираат на островот Кавало за новиет парфеми на Версаче.

Италијанската луксузна модна куќа ги лансираше парфемите насловени  и 

Фотосесија и видео се снимени за кампањата зад која се потпишува фотографот Харли Веир.

И двата парфема се наменети за жени. Веќе се пуштени во продажба.

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...