Два пара панталони од Massimo Dutti совршени за сезоната на забави

Продолжуваме со лов на модни парчиња од актуелните колекции на популарните модни марки, кои се одлични за декемвриската сезона на прослави.

Овојпат ви предложуваме елегантен изглед со панталони, во црна или бела нијанса, украсени со светки.

Комбинирајте ги панталоните од Massimo Dutti со чевли со високи потпетици и светкава или бела кошула.

x

Check Also

Анастасија Ј. Гапиќ: Трендовска плус-сајз колекција за есен-зима за жени со самодоверба

За трендот оваа сезона есен-зима за дамите со облини, како и потребата ...