Две нови колекции од Original Marines што не се за пропуштање: My Little Pony и Trolls

Пролетните колекции веќе пристигнаа во продавницата Original Marines која се наоѓа во Скопје Сити мол. Меѓу разновидната понуда, многу симпатични се двете колекции со принтови од темите на популарните играчки и цртани филмови –  My Little Pony и Trolls .

Со купени три парчиња од новата колекција добивате пресладок подарок – играчка My little pony.

Прашајте ги вашите дечиња, тие ќе ви кажат дека ова е најубавата понуда за која досега слушнале!

Се гледаме во Original Marines, а дотогаш, „фрлете“ поглед на овие модни парчиња кои се достапни во продажба:

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...