Џастин Бибер во кампањата на Келвин Клајн пред фотошоп-интервенциите

Откако ги воодушеви неговите обожаватели со фаталниот изглед во новата кампања на Келвин Клајн, „протекоа“ фотографиите пред фотошоп-интервенциите, на кои Џастин Бибер изгледа онаков каков што го знаеме.

b2

А, има голема разлика од „секси“ до „не е лош“.

b1

На фотографиите јасно се гледаат фотошоп интервенциите на неговите мускули, па дури и на неговата „машкост“.

Видеото пак уште појасно го покажува тоа.

 

x

Check Also

Џеки Сталоне, познатата мајка на Силвестер, почина на 98 години, беше познат астролог

Акробатка, советнича на телефонска линија за психичко болни лица, и промоторка на ...