Џенифер Лопез не старее

Познатата пејачка и глумица ја освои насловната на списанието „Латина“ и малку е да се каже дека изгледа фантастично.

lopez 2

Со латино заводничката позира американскиот глумец Рајан Гузман кој е партнер на Лопез во новиот филм The boy next door кој ќе се појави на почеток на 2015 година.

lopez 3

lopez 1

 

x

Check Also

ЕXPO 30, вечерва и утревечер во музејот на современа уметност

ЕXPO 30 е настан по повод 30 години независност кој  ги спојува ...