Џиџи Хадид позира во модни парчиња од новата колекција TommyxGigi

Резултатите од соработката на топ моделот Џиџи Хадид и модниот дизајнер Томи Хилфигер ги гледаме во едиторијалот на мајското издание на Вог.

Фотографирана од Серж Леблон, Џиџи позира во кежуал модни избори од актуелната колекција TommyxGigi.

Покрај модни парчиња во спортски стил, свечени  сатенски фустани за елегантни изгледи, колекцијата содржи и костими за капење како и модни додатоци за на плажа.

x

Check Also

Дали Парис Хилтон е бремена? Одговорот доаѓа преку подкаст

По веста што вчера ги преполни „госип“ порталите, Парис Хилтон добива низа ...