Ѕвезда на неделата: Плик чанта „Живанши“

Чантата „Пеперутка“ на Живанши ги освои симпатиите на дамите кои ги следат модните трендови.

canta 111

Поголема од вообичаените плик чанти, кожената чанта со принт од пеперутка на розова позадина внесе свежина во студените денови.

Чини 465 долари и достапна е во онлајн-продажба.

 

x

Check Also

Класично сина – боја на 2020 година според „Пантоне“

Италијанскиот Институт за бои, престижниот „Пантоне“ ја објави бојата на годината која ...