Оливија Палермо

Ѕвездите го редефинираа парискиот шик на париската модна недела

Оливија Палермо со своите беспрекорни модни комбинации беше ѕвездата во првите редови на париската модна недела.

Оливија Палермо на ревијата на Валентино

Оливија Палермо на ревијата на Валентино

Чест гостин на ревиите беше Ким Кардашијан покажувајќи го новиот имиџ во комбинација со провокативната облека, додека Дакота Џонсон со сексапилниот изглед го „украде“ вниманието на ревијата на Кристијан Диор.

Ким Кардашијан на ревијата на Баленсиага

Ким Кардашијан на ревијата на Баленсиага

Дакота Џонсон на ревијата на Кристијан Диор

Дакота Џонсон на ревијата на Кристијан Диор

Во лежерен париски шик ги видовме Кара Делевињ и Рене Зелвегер.

Рене Зелвегер на ревијата на Миу-Миу

Рене Зелвегер на ревијата на Миу-Миу

Кара Делевињ на ревијата на Стела Мекартни

Кара Делевињ на ревијата на Стела Мекартни

Погледнете го стилот на познатите во првите редови на париската модна недела.

x

Check Also

Започна продажбата на HUAWEI MateBook 14s на македонскиот пазар

Потрошувачите кои ќе го купат уредот до 31 јануари 2022 година добиваат ...