Еден фустан на три модни икони

Фустанот со потпис на Гучи кој беше претставен на Модниот викенд во Милано во февруари стана опсесија на ѕвездите.

guci 44

Тантела, свила, мрежа, пердуви….необична комбинација дизајнирана од модната куќа Гучи и ѕвездите „паднаа“ на овој фустан.

guvi 33

Дури три модни кони на денешницата го облекоа фустанот и тоа позирајќи за модните списанија.

guci 11

Кејт Аптон, Сара Џесика Паркер и Блек Лајвли блеснаа во сега веќе славниот фустан за Ел, Харперс Базар и кинеското издание на Ел.

guvi 22

x

Check Also

Кара и Кендал во страсна прегратка за „Лав“

Оваа страсна прегратка е за насловната страница на февруарскиот број на Лав ...