Една нијанса на сиво: Ева Лонгорија во стреч-фустан од 900 денари

Познатата „очајна домаќинка“ предизвика внимание облечена во сив стреч фустан кој и ја оцртува совршената силуета.

e222

Излегувајќи од салонот на холивудскиот стилист Кен Пејвс, глумицата Ева Лонгорија (39) е фотографирана облечена во рамни сандали и „бодикон стреч Џерси“ фустан, припиен за телото. Сивиот фустан и ја оцртува совршената силуета па дури и стомачните мускули.

e33

e111

Доколку сте храбри да го имитирате овој стил на Лонгорија, ист фустан може да нарачате од Амазон по цена од 900 денари.

x

Check Also

Меган Маркл против Кејт Мидлтон: Сасекс го победи Кембриџ на Инстаграм

Принцот Хари и поранешната актерка, кои управуваат со сметката на „Сасекс Ројал“, ...