Една поинаква фотосесија на Јелена Карлеуша

Додека некои уживаат во нејзината музика и нејзините настапи, ние ја третираме нејзината страст кон модата.

2jk

Уникатна, неодолива, сензуална, едноставно дива која кокетира со машките воздишки.

07jk
Чекори единствено во дизајнерски високи потпетици кои оставаат огнени траги. Еве една сензуална и роматична фотосесија на Јелена Карлеуша Тошиќ

4jk

3jk

5jk
Фотографиите се превземени од официјалниот прифил на Јелена Карлеуша Тошиќ .
Едиторијал „Стори“

x

Check Also

Македонската убавица Елена Анѓеловска – втора на Мис Глоуб

Македонската мисица Елена Анѓеловска беше избрана за втора придружничка на изборот „Мис ...