Егзотични и женствени модни парчиња со попусти до 50 отсто во INSPIRED BY

Во непосредна близина на средното уметничко училиште, на улица Златко Шанјдер број 8, се наоѓа омилениот бутик за егзотична облека INSPIRED BY, карактеристична по пријатните материјали за носење, женствените кроеви и уникатните модели кои секако ќе ве одвојат од „униформираноста“ која ја наметнуваат брзите модни трендови.

Сега, дел од ваквите посебни модни парчиња може да ги купите со попуст до 50 отсто.

Актуелните намалувања во INSPIRED BY се движат од 20, 30 па до неверојатни 50 отсто, односно по цени од 750 денари, 1.000 денари, а најмногу до 1.250 денари.

Во продажба се достапни и поголеми броеви.

Искористете ја сезоната на попусти и дотерајте се за празничните денови по разумни цени.

Во фотогалерија погледнете дел од понудата која е на намалување.

x

Check Also

& Other Stories ја претстави колекцијата за меѓу сезоните

Преземете го стилот инспириран од Лос Анџелес со дизајни од креаторите на ...