Екс-девојката на Клуни не жали, ама тој треба да жали што пропуштил (ФОТО)

Италијанскиот топ модел Елизабета Каналис си го доби прекарот „бившата на Клуни“, но очигледно деновиве е во супер расположение.

elizabeta 2

Прекрасната водителка постираше фотографии на Твитер на кои се гледа нејзината совршена фигура и одличното расположение.

Елизабета по крајот на љубовната афера со Џорџ Клуни, утехата ја најде во прегратката на фитнес тренерот.

Фотографиите се од снимањето на рекламната кампања на марката за долна облека Лормар, а по фотосесијата – како што напиша манекенката- следувала релаксација со шампањ.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...