Ексклузивна колекција од H&M за есен/зима 2018 (ФОТОГАЛЕРИЈА)

За прв пат, H&M ја лансираше есенската ексклузивна колекција Conscious.

Модните парчиња се дизајнирани за сезоната есен/зима 2018, а колекцијата ќе биде достапна во продажба од 27ми септември. Од материјалите доминираат рециклираниот кашмир и плиш, како и 100 отсто свила.

За кампањата позира топ моделот Лиу Вен.

Погледнете ги преубавите модни парчиња во фотогалеријата.

x

Check Also

Согорување калории – Крофните ќе ги истопите со 45-минутно возење велосипед со брзина од 20 километри на час

На топ листата на производи чија калориска вредност неретко ја потценуваме се ...