Ексклузивно: Безобразно убава Марјана позира за Пенти и Сара Фешн (ФОТО+ ВИДЕО)

Марјана Станојковска во најсекси издание до сега.

m 1

[sociallocker id=”5265″]Познатата водителка Марјана Станојковска стана заштитно лице на моделите на турскиот бренд Пенти и македонскиот бренд Тамара кој може да се најде во продажните салони на Сара Фешн (Sara Fashion) низ Македонија.

m8

Извонредната фотосесија е реализирана во соработка со фотографот и режисер Даниел Јовески, заедно со тимот од Sustain Entertainment.

m10

 

Снимањето се случуваше на брегот на Охридското Езеро, поточно во Струга и Поградец.

m6

„Сите модели се прекрасни, но сепак најубаво се чувствувам во црниот дводелен костим од Пенти бидејќи е необичен и тренди“, ни рече Марјана.

m9

m4

m5

m3

m7

[/sociallocker]

Уживајте и во видеото од снимањето на фотосесијата.

 

x

Check Also

Со мода против горештината: Нови модни парчиња за лето 2021 од & Other Stories

Модната марка & Other Stories повторно ни носи нови летни модни парчиња, забогатувајќи ...