Елегантна чанта од MANGO вредна за внимание

Во морето на понуди од различни чанти, посебно внимание ни зема елегантниот модел од Манго во ванила нијанса, кој на самиот врв се проширува.

На чантата посебен шарм и додаваат контрастните рачки направени од плексиглас. Самата чанта е дизајнирана од гранулирана кожа, а со тоа е и лесна за одржување. Нејзината идеална големина пак, ја прави совршена за денот полн со работни обврски.

Уште една предност гледаме во тоа што може да ја носиме и во рака и на рамо.

x

Check Also

Timberland колекција есен/зима 2018: Го продолжуваме патувањето низ „урбаната шума” (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Со поглед кон минатото и чекор кон иднината, колекцијата на Timberland за ...