Елегантни сандали со високи потпетици со потпис на MANGO

Денес и официјално ни почнува летото. Па, ако не се снабдивте со чифт сандали на високи потпетици, преубав избор има во Манго.

Во помош ви пристигнуваме ние со нашиот избор на 9 клучни модели од Mangо.

За оние кои ја сакаат гламурната доза, тука се сандалите со металик сјај, како и оние со животински принт, а за љубителките на класиката – тука е преубавиот црн модел украсен со светки. Оваа сезона носиме и трендовски сандали во портокалова нијанса, а добрата работа е и во тоа што за овие модели нема да потрошите многу.

x

Check Also

Мрзлив викенд е да си шопингуваш од дома преку апликација на -15%

Недела е прекрасен ден да си бидете дома, да си уживате сами, ...