Елена Гугоска: На одмор со летно шеширче

„Големината на куферот кој го носам на годишниот одмор зависи од должината на летувањето.“

елена 4

 

„Најпрво правам листа за релаксиран одмор, потоа одам во шопинг доколку треба да купам уште нешто и на крајот следува пакувањето, вели манекенката Елена Гугоска која веќе се подготвува за својот заслужен летен одмор.

елена 3

Никогаш не посетувала солариум за да си обезбеди основа за бронзен тен. Напротив. Смета дека солариумот е непотребно изложување на зрачење.

елена 5

И како што вели списокот: облека за дневни и ноќни излегувања, летно шеширче, костими за капење, очила за сонце и козметика за заштита од изложувањето на сонце.

x

Check Also

ФОТО/Ова парче облека ќе биде апсолутен хит на зимската сезона!

Ако се прашувавте кое парче ќе биде апсолутен хит на зимската сезона, ...