Елена суперсекси во црни кратки комбинезонки

Манекенката Елена Вуканoвска ги покажа своите долги нозе облечена во црни комбинезонки со цветни дезени.

elena vukanovska 11

Розовиот тенок ремен одлично се надополнува на розовите детали на комбинезонот, како и правилно избраниот лак.

elena vukanovska 2

Сески комбинезонките може да се најдат во Арабеска, по цена од 4.500 денари.

x

Check Also

Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

Black Friday во Skopje City Mall не е само еден ден. Ниту ...