Ема Стоун го рекламира новиот парфем на Луј Витон

Глумицата Ема Стоун е заштитно лице на новата рекламна кампања за новиот парфем на Луј Витон.

Парфемот е насловен  ‘Attrape-Rêves’.

Во кампањата, глумицата носи бел фустан инспириран од старогрчката историја, а зад неа е идилична морска атмосфера. Парфемот е опишан како оријентален и цветен со ноти на турска роза, цвет од какао и ѓумбир. Во продавниците ќе биде од 1ви септември.

x

Check Also

Валентина Сампајо ја пишува историјата со Sports Illustrated

Валентина Сампајо од модната агенција Џој Менаџмент, која е првиот трансродов модел ...