Емили Ратајковски го рекламира секси костимот за капење од Инамората

За брзо време откако е основана, пред две години, марката за долна облека и костими за капење „Инамората“ стана популарна, а тоа се должи не само на трендовските и секси модели, туку и на моделот кој ги рекламира – Емили Ратајковски, која е воедно и сопственичка и дизајнерка на „Инамората“.

Овојпат, Емили ги израдува своите фанови постирајќи на Инстаграм нов модел на костим за капење во сина нијанса, дизајниран за лето 2019.

Едноделниот костим за капење кои изгледа како дводелен, ги поврзува горниот и долниот дел само со врвци. Секако, за овој минималистички костим за капење треба да се има и одлично тело.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...