Емили Ратајковски танцува во секси бикини од сопствената колекција (ВИДЕО)

Популарниот модел Емили Ратајковски, која има и сопствена линија на костими за капење, на необичен, секси начин ги рекламира новите модели од колекцијата.

Не е првпат Ратајковски да позира во костимите за капење од сопствената колекција, а самото позирање да го зачини и со секси танц. И не е првпат згодната девојка да го „урне“ Инстаграм.

Така и овојпат – дводелниот модел во кафеава нијанса со бели точки, беше претставен преку спонтано видео и фотографии на Инстаграм.

Погледнете како изгледа тоа.

x

Check Also

Ријана во секси фотосесија за празничната кампања на Savage x Fenty 

Празничната кампања на Savage x Fenty е насловена Xtra VIP кампања.  Пред сезоната ...