Емили Ратајковски во фустан и ремен од MANGO

Популарниот модел Емили Ратајковски на њујоршките улици е фотографирана во бел тесен фустан од летната колекција на модната марка Манго.

Ратајковски фустанот го носи во комбинација со ремен со кафени камчиња од Манго и бели патики.

И фустанот и ременот се достапни во продажба и кај нас, во продавниците Манго, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА (за фустанот) по супер цена со 30 отсто намалување и – ТУКА (за ременот).

 

x

Check Also

Must-have парче за ова лето: Каролина во Mango заводлив комбинезон

Продолжува соработката на Mango Македонија и познатата пејачка Каролина Гочева. Ова лето ...