Емили Ратајковски во најжешко издание до сега (ВИДЕО)

Моделката Емили Ратаковски го „запали“ Инстаграм со ново видео како дел од промоцијата на нејзината линија за костими за капење „Емрата“.

Снимката е на некоја егзотична дестинација каде убавицата престојува.

Сепак, љубителите на модата, повеќе ќе посветат внимание (наместо на телото) на костимите за капење кои се многу шик.

x

Check Also

Меган и Хари ја „сменија“ Канада за Лос Анџелес

Војвотката и војводата од Сасекс со синчето одлучиле да ја напуштат Канада ...