Емили Ратајквски е суперсекси во новата кампања на Nasty Gal за есен/зима 2020

Суперпопуларната Емили повторно соработува со модната марка Колекцијата е пуштена во продажба на 7.октомври, а цената на модните парчиња се движи од 7 до 250 евра. 

x

Check Also

Тага во модниот свет: дизајнерот Кензо Такада почина од коронавирус, ќе го паметиме по моќта на цветниот принт

Јапонскиот дизајнер Кензо Такада почина на 81-годишна возраст од компликации на коронавирусот. ...