Емилија Розман и Северина си разменија „дресови“ (ФОТО)

Емилија Розман V.S  Северина

Првата е модел, втората е пејачка. И да си ги заменат улогите, мислиме дека и двете пак добро би се снашле…

Македонската манекенка Емилија Розман позира со хрватската пејачка Северина. Си разменија „дресови“. Мислиме на поздрави и насмевки, сеедно. Е сега кој на кого му даде автограм, не е ни важно.

emilija-rozman-vs-severina

 

„Северина е многу мила и драга личност, а концертите и се секогаш оригинални. Таа е толку харизматична што не може човек да не ја обожава“, вели Розман.

x

Check Also

Версаче со ретро кампања и Хелена Кристенсен за празничната сезона

Супермоделот од 90-те години, Хелена Кристенсен заедно со мултимедијалната артистка Сара Бејкер ...