Есен со Манго: Преубави модни парчиња од тексас

Широки и кратки тексас јакнички, тексас фустани, фармерки со висок струк…, оваа есен Манго става акцент на тексасот, успешно играјќи си со стилот од 60-те и 90-те години.

Што ни носи Манго во есенската колекција, погледнете во фотогалеријата.

m 4

m 3

m 7

m 6

m 2

m 5

 

x

Check Also

Стартува есенската WOW распродажба со попусти до 80% во Веро центар

Почнува најголемата есенска распродажба во продавниците во Веро центар во Скопје со ...