Есен со BERSHKA: Лакираните чизмички се во фокусот

За сезоната на постудени денови BERSHKA ни нуди лакирани чизмички.

За секој вкус по нешто, од високи чизми до чизми до глуждовите, сите со дебела потпетица која ги прави удобни за носење преку целиот ден.

Достапни се во црна и кафена нијанса, а лакираните делови им додаваат елегантна нота.

Во фотогалеријата погледнете ги нашите фаворити.

x

Check Also

Листа на желби: Летна чанта од MANGO

Какошто деновите стануваат се потопли, размислуваме за летна, лесна чанта, иста онаква ...