Есен во стилот на 70-те со новите модни парчиња од MANGO

Есенската колекција од Манго воодушевува и не навраќа на духот на 70-те години.

Полиците на Манго полека се полнат со нови модни парчиња од есенската колекција. Во стилот на 70.те години доминираат шарените принтови и тексасот, а нашето внимание го привлекоа панталоните со широк крој, бохо фустаните и блузи, како и тексас здолништата и комбинезонки. Обновете го вашиот гардеробер уште денес и развеселете се со ново модно парче.

Ѕирнете дел од новитетите во фотогалеријата.

 

x

Check Also

Мрзлив викенд е да си шопингуваш од дома преку апликација на -15%

Недела е прекрасен ден да си бидете дома, да си уживате сами, ...