Есен во зелена боја со BERSHKA

Во есенската колекција на Bershka доминираат модните парчиња во зелена боја која е една од трендовските бои за сезоната есен/зима 2017.

Без разлика дали станува збор за фустани, палта или блузи, оваа боја изгледа убаво на се. Одбравме за вас 10 модни парчиња во зелена нијанса кои со задоволство би ги прошетале оваа есен.

Цените се истотака многу прифатливи, а модните комбинации со зелено се впечатливи и весели.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...