Есенска колекцијаја на Liu Jo, еве ги нашите фаворити (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Liu Jo оваа есен ни носи елегантни модели, гламурни фустанчиња, кожени модни парчиња, додека чантите и чизмите со високи потпетици го додаваат шармот на комбинациите.

Карактеристично за оваа марка, и овојпат чипката е насекаде присутна, „парти“ фустаните се волуменозни, а од палетата на бои доминираат црната и црвената.

Погледнете ги најубавите парчиња од есенската колекција.

x

Check Also

Анастасија Ј. Гапиќ: Трендовска плус-сајз колекција за есен-зима за жени со самодоверба

За трендот оваа сезона есен-зима за дамите со облини, како и потребата ...