Есенска тексас колекција од Zara (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Моделот Грејс Хартзел ни ја претставува во новиот едиторијал есенската тексас колекција од модната марка Zara. 

Тексасот никогаш не излегува од мода, а дизајнерите од шпанската модна марка 

Во продолжение погледнете дел од колекцијата. 

x

Check Also

САРА ФЕШН со нова колекција пижами за мажи и жени

Оваа седмица македонскиот бренд Сара Фешн ја лансираше својата нова кампања за ...