Есенската колекција на H&M STUDIO е во продажба

По лансирањето на каталогот, есенската колекција на H&M STUDIO официјално пристигна во продавниците. Станува збор за премиум линија со висок квалитет и модерни дизајни, а моделите чинат нешто поскапо од вообичаените колекции, одноцно цените стартуваат од 12 евра, па се до 399 евра.

Во фотогалеријата, погледнете ги нашите модели-фаворити од оваа премиум линија за есен 2018.

x

Check Also

Неделен хороскоп (1ви до 7ми јуни): Топ знаци на неделата – Бик, Вага и Шкорпија

Оваа недела, во знакот на Стрелец, ќе заблеска прекрасна полна месечина, подготвена ...