Есенски фустанчиња од & Other Stories во ретро стил

Во есенската колекција на & Other Stories најдовме мини фустанчиња поинакви од досега видените.

Фустанчињата се инспирирани од стилот на 70-те години. Одлично „стојат“ со високи чизми, кои се, исто така, достапни во продажба во есенската колекција.

Од палетата на бои доминираат морнарската сина, бургунди – црвената и темно виолетова нијанса.

Во продолжение погледнете ги нашите фаворити.

x

Check Also

After Party понуда до -70% во Sara Fashion

Попустите во Сара Фешн по повод 20 годишнината од нивното постоење продлжуваат ...