Ешли Грем дизајнираше колекција венчаници за полнички невести

Супермоделот со облини, Ешли Грем, се здружи со популарната шпанска марка за венчаници Pronovias и дизајнираше 16 модели на невестински фустани наменети за полнички невести.

Колекцијата венчаници ќе биде пуштена во продажба во март годинава. За сега, неколку модели се објавени на Инстаграм страницата на Pronovias.

За секоја невеста има по нешто – од класични модели од ултра-глам венчаници, со многу детали, вклучувајќи чипка и тул.

https://www.instagram.com/p/B7BrDPaI-n_/

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...