Ешли Грем е горда на своето тело во бременоста, позира за марката на Емили Ратајковски

Популарната „плус сајз“ моделка Ешли Грем го сакаше своето тело и пред бременоста, а откако е бремена – не престанува да постира фотографии на Инстаграм промовирајќи колку е убаво телото кога жената во себе носи нов живот.

Нејзините 9,1 милиони фанови на Инстаграм секогаш ги поддржуваат  „боди позитив“ пораките на Ешли.

Сега, повторно ги израдува своите обожаватели позирајќи за брендот за долна облека „Инамората“ на топ моделот и глумица Емили Ратајковски,  облечена во тесна јога – опрема за вежбање.

 

x

Check Also

Кејт Мидлтон во фустан од Зара

По објавувањето на финансиската независност на Меган и Хари, Кејт Мидлтон продолживме ...